Ana Sayfa / Şirketler / Zubizu ile Atlasglobal’de ayrıcalıklı uçun

Zubizu ile Atlasglobal’de ayrıcalıklı uçun

Üyelerini tanıdıkça özelleşen ve hayatı kolaylaştıran teklifler, öneriler sunan, kullanıcıların hayatını zenginleştiren ZUBİZU Atlasglobal ile işbirliğine giriyor. ZUBİZU, Eylül ayının sonuna kadar Atlasglobal’den yapılan bilet alımlarında ayrıcalık sağlıyor.

ZUBİZU üyeleri Atlasglobal’den yapacakları yurtdışı bilet alımlarında 500 TL’ye kadar 30 TL, 500 TL üzerinde ise 50 TL indirimden faydalanıyor. Kullanıcılar yurtiçi bilet alımlarında kazandıkları puanları ise modadan sanat-eğlenceye, seyahatten yeme içmeye kadar farklı kategorilerde kullanabiliyor.
Yunan adalarının incisi Mykonos, aşıklar şehri Paris, İskandinav mutfağının başkenti Kopenhag, tarihi atmosferiyle büyüleyici Londra, renkli gece hayatıyla Amsterdam… Atlasglobal ile 30’dan fazla ülkeye yapacakları seyahatlerde 30 Eylül 2016 tarihine kadar alınan biletlerde ZUBİZU üyeleri anında indirim kazanıyor.

Kampanyadan yararlanmak için ZUBİZU üyelerinin uygulama açıkken telefonu yan çevirerek çıkan QR kodunu veya telefon numaralarını www.atlasglb.com web sitesine girmeleri yeterli oluyor.

Doğuş Müşteri Sistemleri CEO’su Hakan Kaplan:

“Türkiye’nin yaşam tarzı mobil uygulaması ZUBİZU ile bugüne dek 1 milyonu aşkın üyemizi 300’e yakın markamızda 2000’e yakın kampanya ile buluşturduk. Üyelerimiz moda, eğlence, yeme-içme ve seyahat konularında ZUBİZU kampanyalarını ve içeriklerini inceleyerek karar alıyorlar. Hem en son trendleri takip ediyorlar hem de hayatlarını kolaylaştıracak birçok kampanya ve içeriğe de anında ulaşıyorlar. Şimdi yeni bir sayfa açarak üye markalarımız arasına bir havayolu şirketini de katıyoruz. Birlikte yol almaktan büyük mutluluk duyduğumuz Atlasglobal ile yaptığımız işbirliğiyle seyahat destinasyonlarına karar verirken de üyelerimizin hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Önümüzdeki günlerde Atlasglobal benzeri prestijli firmalarla yeni işbirlikleri yaparak, üyelerimizin seyahatlarinde de ZUBİZU ayrıcalıklarından yararlanmasını hedefliyoruz” dedi.

Atlasglobal Genel Müdürü Orhan Coşkun:

“Atlasglobal olarak daima yolcu memnuniyetini hedefleyen vizyonumuz çerçevesinde yolcularımızın daha konforlu ve daha hızlı hizmet almaları için teknoloji alanındaki yeni trendleri takip ediyor ve hizmetlerimizi sürekli geliştiriyoruz. Türkiye’de ilk e-bilet uygulayan ve mobil uygulamalarını ilk hizmete sunan havayolu olduktan sonra, digital kokpit projemizle elektronik uçuş çantası, digital kabin ile kabin ekibinin iPad üzerinden işlemlerini yürütmesi ve benzer çok sayıda inovatif ve yenilikçi proje gerçekleştirdik. Deneyimi sürekli iyileştirmenin yanında, bizi tercih edenlere fırsatlar da sunarak daha yakın bir ilişki kurmaya çalışıyoruz. Zubizu işbirliği çerçevesinde de, bu seçkin kullanıcı kitlesine sunulan avantajlarla hizmetlerimize katma değer kazandıracağımıza inanıyoruz” dedi.

 

 

Ekonomi Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir