Ana Sayfa / Tekstil / Yeni yıl hediyeniz TAÇ’tan
Tac-yilbasi-koleksiyonu

Yeni yıl hediyeniz TAÇ’tan

Trendleri yansıtan yenilikçi ürünleriyle milyonlarca eve giren TAÇ, yılbaşına özel ürünleriyle siz ve sevdikleriniz için birçok alternatif sunuyor. TAÇ’ın yılbaşı temalı nevresim takımları, tek kişilik ve çift kişilik alternatifleriyle yeni yıl etkisini yatak odalarına taşıyor.

Perdeden nevresime, yatak örtüsünden havluya kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle evine renk ve şıklık katmak isteyenlerle buluşan TAÇ, yeni yıla özel nevresim takımlarıyla karşınızda! Kırmızı ve beyaz renklerinin hakimiyetindeki nevresim ve throwdan oluşan yılbaşı seti; ren geyiği ve kar tanesi desenleri ile yeni yıla göz kırpıyor.

TAÇ’ın yılbaşına özel nevresim takımlarını görmek ve evinize renk katmak için TAÇ Konsept ve Linens mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

TAÇ Snowflake çift kişilik nevresim takımı ve throw: 199 TL
TAÇ Snowflake tek kişilik nevresim takımı ve throw: 169 TL

TAÇ Hakkkında

TAÇ markasını yaratmaya 1970’li yıllarda başlayan Zorlu Tekstil Grubu, ev tekstili alanında önemli yeniliklere ve başarılara imza attı. Güçlü tasarım ekibi ile özgün ve yaratıcı tasarımlar üreten ve moda yaratan bir marka konumunda olan TAÇ, milyonlarca evi güzelleştiriyor. Teknolojik gelişmeleri de yakından izleyen Zorlu Tekstil Grubu, TAÇ markası ile ev tekstili modasının rotasını belirliyor. www.tac.com.tr

 

Ekonomi Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir