Ana Sayfa / Şirketler / Vodafone’dan yüzde 50 indirimle yolculuk fırsatı
Vodafone-1

Vodafone’dan yüzde 50 indirimle yolculuk fırsatı

Vodafone  Akıl Küpü Kamu Tarifeleri aboneleri, şubat ayı sonuna kadar Ulusoy’dan aldıkları tek yön otobüs biletlerinde yüzde 50 indirim kazanacak. Vodafone açıklamasına göre, Ulusoy iş birliğiyle geliştirilen kampanya kapsamında, Vodafone Akıl Küpü Kamu Tarifeleri abonelerine şubat ayı sonuna kadar Ulusoy’dan alacakları tek yön otobüs biletlerinde yüzde 50 indirim sunuluyor.

Kampanyadan yararlanmak için KAMU yazıp 6666’ya kısa mesaj (SMS) göndermek ya da Vodafone Avantaj Cepte uygulaması üzerinden şifre almak yeterli olacak.Şifrelerini alan Vodafone Akıl Küpü Kamu Tarifeleri aboneleri, bu şifreleri www.ulusoy.com.tr  adresinde ilgili alana girerek veya Ulusoy satış ofislerindeki yetkililere söyleyerek indirimden yararlanabilecek. 29 Şubat 2016’ya kadar geçerli olacak kampanya tek sefer ve tek biletle sınırlı olacak ve kampanyadan sadece aktif aboneler faydalanabilecek.

Numara taşıma veya yeni hat satın alarak Vodafone Akıl Küpü Kamu Tarifeleri’ne geçmek isteyen kamu kurumu çalışanları ve yakınları, 0542 542 36 36 nolu “Arayın Gelelim” servisi üzerinden tüm işlemlerini kolayca ve ücretsiz olarak gerçekleştirebilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, daha iyi bir gelecek için iletişim teknolojileriyle Türkiye’de herkese ilham vermeyi hedeflediklerini belirterek, bu doğrultuda odağına müşteri memnuniyetini yerleştirdikleri tüm faaliyetlerinde abonelerinin beklenti ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaya özen gösterdiklerini ifade etti.

Buruk, kampanyaya ilişkin şunları kaydetti: “Akıl Küpü Kamu Tarifeleri’ni ekleyerek zenginleştirdiğimiz faturalı portföyümüzde kamu çalışanlarına özel avantajlı tarifeler ve sürpriz fırsatlar sunmaya devam ediyoruz. Ulusoy iş birliğiyle geliştirdiğimiz yeni kampanyamızla kamu çalışanı abonelerimizin ulaşım ihtiyaçlarını kolaylaştırmayı hedefledik.

Kampanya kapsamında, Şubat ayı sonuna kadar Vodafone Akıl Küpü Kamu Tarifeleri abonelerimiz Ulusoy’dan %50 indirimle yolculuk edebilecek. Vodafone Türkiye olarak, kamuluların iletişim ihtiyaçlarını uçtan uca karşılarken, onlara hayatı kolaylaştıran fırsatlar sunmayı sürdüreceğiz. Tüm kamu çalışanlarını Akıl Küpü Kamu Tarifelerimiz ile Vodafone’un sunduğu avantajlardan yararlanmaya davet ediyoruz.”

 

Ekonomi Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir