Ana Sayfa / Şirketler / Vodafone’dan Ankara’da iftar
vodafone

Vodafone’dan Ankara’da iftar

Vodafone Türkiye’nin Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Gençlik Parkı’nda halka açık düzenlediği iftara çok sayıda kişi katıldı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Vodafone Türkiye, Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Gençlik Parkı’nda halka açık iftar verdi.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel, burada yaptığı konuşmada, ramazanın toplumsal dayanışmanın en güzel örneklerinin sergilendiği ay olduğunu belirtti. Vodafone Türkiye olarak, sevgi, saygı ve hoşgörünün her zamankinden daha güçlü bir biçimde yaşandığı ramazanda kurulan çadırların, toplumsal birlik, beraberlik ve yardımlaşma duygularının gelişmesi açısından önem taşıdığına işaret eden Süel, “Bu inançla, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ankara’da tüm halkımızın katılımına açık bir iftar yemeği düzenleyerek ramazan coşkusunu yüzlerce vatandaşımızla paylaşmanın mutluluğunu yaşadık. Vodafone Türkiye olarak, geleneksel ramazan buluşmalarımızı önümüzdeki yıllarda da sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

Süel’in ev sahipliğinde gerçekleşen iftar yemeğine, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Başkanı Ömer Fatih Sayan, BTK Kurul Üyeleri İhsan Kulalı ve Figen Kılıç ile BTK Kurum Başkan Yardımcısı İsmail Karayılan da katıldı.

 

 

AA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir