Ana Sayfa / Şirketler / Vialand’den karnesini getiren öğrencilere sömestr tatili fırsatları
Vialand

Vialand’den karnesini getiren öğrencilere sömestr tatili fırsatları

Vialand’in sömestr tatiline özel hazırladığı eğlence fırsatları kapsamında 8 Şubat’a kadar karnesini getiren tüm öğrenciler, Vialand Tema Park’a ve Vialand AVM’de bulunan Vahşi Yaşam Parkı Wild Park’a toplamda yalnızca 29 lira ödeyecek.

Vialand’den yapılan açıklamaya göre, 14 yaş altı çocuklarla birlikte gelen yetişkinler için de fiyat 49 lira olacak. Vialand Tema Park; Dora, Diego’nun Maceraları, Sünger Bob Kare Pantolon, Minik Kaşifler gibi üniteleriyle Sömestre tatili için miniklerin tercihi olacak.

Vialand; “Fatih’in Rüyası” ile, İstanbul’un Fethi’ni gizemli bir yolculukla yaşatırken, “İstanbul’un Sırları” ise, keyifli bir İstanbul tarihi yolculuğuna çıkarıyor. Dünyanın farklı bölgelerinden gelen Vahşi hayvanları doğal ortamlarında tanıma fırsatı sunan Wild Park ise, hem çocuklar hem de yetişkinler için etkileyici bir vahşi yaşam yolculuğu yaşatıyor. Vialand Tema Park, sömestr tatili süresince 10.00-18.00 saatleri arasında açık kalacak.

Renkli eğlence kültürü ile her zevke ve beklentiye cevap veren Vialand Tema Park’ta, unutulmaz deneyimler yaşatacak olan “Adalet Kulesi, “Sihirli Oda”, “Safari Tüneli” gibi alternatifler de sunuluyor.

Karne hediyesi kapsamında özellikle minikler için cezbedici olan SüngerBob ve Kaşif Dora onlarda unutamayacakları anılar bırakırken, “Zıp Zıp Kanguru”, “Minik Pedallar”, “Atlı Karınca”, “Cesur Sürücüler”, “Çarpışan Arabalar”, “Kahraman İtfaiyeciler”, “Kahraman Madenciler”, “Minik Kaşifler”, “Gelin Oynayalım”, “Minik Kule”, “Neşeli Çiftlik”, “Saray Salıncağı, “Uçan Çocuklar” gibi birbirinden zengin eğlence olanakları hem çocuklara hem de ailelere keyifli bir sömestr tatili yaşatacak.

 

Ekonomi Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir