Ana Sayfa / Şirketler / VakıfBank’tan Ziraat Odası üyelerine özel kredi paketleri
Vakifbank

VakıfBank’tan Ziraat Odası üyelerine özel kredi paketleri

VakıfBank, Beypazarı Ziraat Odası ile imzaladığı protokol kapsamında oda üyesi tarımsal üreticilere özel kredi paketleri sunuyor.

Bankadan yapılan açıklamaya göre VakıfBank, Beypazarı Ziraat Odası ile kredi protokolü imzaladı. Protokol kapsamında ziraat odasına üye olan Beypazarlı üreticiler, bitkisel üretimden hayvancılığa, arazi alımından traktör ve ekipman alımına kadar her türlü tarımsal faaliyete yönelik ihtiyaçlarını, VakıfBank desteği ile karşılama fırsatına kavuşacak.

Üreticilerin finansal danışmanlığını üstlenerek kişisel çözümler sunan banka, hasat dönemi ödemeli kredileri ile tarımsal üreticilere ödeme kolaylığı da sağlıyor. Buna göre Beypazarlı üreticiler, gelir akışlarına uygun ödeme planlarına sahip olabilecek.

Üreticiler, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın hibe destekli kredilerinin yanı sıra tarımla ilgili her alanda VakıfBank’ın ekipleri tarafından bilgilendiriliyor.

Bitkisel üretimden süt ve besi hayvancılığına, kümes hayvancılığından balıkçılığa kadar her türlü tarımsal faaliyet yapan üreticilere destek veren VakıfBank, çeşitli hasarlara karşı tarımsal varlıklarını sigortalamak isteyenlere TARSİM Tarım Sigortası hizmeti de sunuyor.

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO), VakıfBank TMO Kart ile ürününü teslim eden üretici ya da tüccarın ürün bedeli ödemesini daha hızlı yapıyor. Bunun için satıcının teslimat sırasında bu kartı yanında bulundurması yetiyor.

Kartı olan müşteri, yeni hesap açmak zorunda kalmıyor ve zamandan kazanıyor. Üstelik VakıfBank TMO Kart sahibi, 3 ay boyunca Halden Anlayan Sınırsız Altın Tarife Paketi ile havale ve EFT’den, çek karnesine kadar birçok bankacılık hizmetinden ücretsiz yararlanıyor.

Üreticiye her konuda destek veren VakıfBank, TMO Kart sahiplerinden hesap işletim ücreti de almıyor.

Üreticinin tarımsal amaçlı ihtiyaçlarına yönelik esnek ürün yelpazesini sürekli geliştiren VakıfBank, birikimini altın hesabında değerlendirmek isteyen Beypazarlı üreticilere hesap açarak tasarrufunu altın olarak yapma imkanı sunuyor.

Üreticiler, herhangi bir sebeple nakit paraya ihtiyaç duyduklarında ise hesaplarındaki altını TL’ye çevirerek aynı gün çekebiliyor.

VakıfBank Tarım Bankacılığı ile ilgili detaylı bilgiler, en yakın VakıfBank şubesinden veya www.vakifbank.com.tr adresinden alınabiliyor.

 

Ekonomi Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir