Ana Sayfa / Şirketler / Turkcell, mobil ve sabit hizmetleri birleştirdi
Turkcell

Turkcell, mobil ve sabit hizmetleri birleştirdi

Turkcell, mobil ve sabit hizmetlerini tek pakette birleştirerek, Dört Dörtlük Paketler’de müşterilerine sunuyor.

Turkcell’den yapılan açıklamaya göre Türkiye’nin dört bir yanındaki mağazalarında tüm hizmetlerini aynı anda satmaya başlayan ve tek çatı için hazırlıklarını sürdüren şirket, 4,5G’li yeni dönemde abonelerine hem mobil hem de sabit internet hizmetini tek pakette verecek.

Dört Dörtlük Paketler’le Turkcell müşterileri hem evlerinde 50 Mbps hızında sınırsız internet hem de cep telefonlarından kullanabilecekleri 4 GB internetle birlikte 500 dakika her yöne görüşme ve 1000 SMS’i ayda 79 liraya satın alabilecek.

İhtiyaca göre şekillendirilen ve onlarca farklı seçenekten oluşan Dört Dörtlük Paketler’de yer alan 109 liralık teklifte ise 1000 dakika cepten konuşma ve 10 GB cepten internet ile 50 Mbps hızındaki sınırsız ev interneti tek pakette yer alıyor.

129 liralık bir diğer teklifte ise 1000 dakika cepten konuşmaya ilave olarak 15 GB cepten internet hizmeti yine 50 Mbps hızında sınırsız ev interneti ile birlikte bulunuyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Murat Erkan, şirket olarak müşterilerine mobil sabit birleşik paketlerde birbirinden cazip teklifler sunduklarını bildirdi.

Fiyatı 79 liradan başlayan paketlerde sabit ve mobil internetin yanı sıra BiP ile Akıllı Depo gibi popüler Turkcell servislerinin de yer aldığını aktaran Erkan, Turkcell Platinum faydası içeren büyük kotalı paketlerinde ise Turkcell TV+ ve Fizy mobil uygulamaları paketlerinin yanında sunduklarını dile getirdi.

Erkan, internet bağlantısı için kurulum ücreti alınmayan bu paketleri tercih edenleri sabit internetleri bağlanana kadar internetsiz bırakmadıklarını, cep telefonlarına bir ay boyunca geçerli 4,5 GB hediye internet yüklediklerine işaret ederek, şunları kaydetti:

“Entegre telekom şirketi olarak müşterilerimize bütün hizmetlerimizi artık tek elden bütünleşik sunmayı hedefliyoruz. Sahada, çağrı merkezimizde ve dijital kanallarda yakınsanmış müşteri deneyimi için planlarımızı hayata geçirmeye başladık. Bunun en büyük adımı ise Turkcell mobil ve sabit hizmetleri bugün sunmaya başladığımız Dört Dörtlük Paketlerimiz. Bu sayede telekomünikasyon pazarının kurallarını yeniden yazarak, müşterilerimize tek çatı altında ihtiyaç duydukları hizmetleri birlikte sunuyoruz. Mobil ve sabitteki gücümüzle müşterilerimize fark yaratan ve sektörde örneği olmayan bir deneyim yaşatacağız.

Turkcell Grup tarafından verilen hizmetlerin tamamı için tek bir aramada müşterilerin Turkcell’e ulaşmaları ve tüm sorunlarının çözülmesini çok önemsiyoruz ve bu hizmet de tek çatı altında yer alacak. Diyelim ki cep telefonunuzun kotasıyla ilgili öğrenmek istediğiniz bir şey var. Aynı zamanda evinizdeki internet için de sormak istediğiniz bir sorunuz var. Artık 0532 532 00 00’ı arayarak tek numaradan ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerimiz ile telefonu kapattığınızda bütün sorunlarınız çözülerek, tüm ihtiyaçlarınızı tek bir numaradan karşılayabileceksiniz.”

 

 

AA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir