Ana Sayfa / Şirketler / Türk Telekom Grubu’ndan “Fiber’le Çifte Şenlik” kampanyası
Turk-Telekom

Türk Telekom Grubu’ndan “Fiber’le Çifte Şenlik” kampanyası

Türk Telekom Grubu’nun “Fiber’le Çifte Şenlik” kampanyasıyla 35 GB limitsiz fiber hızlı internet ile Sinema Paketi’nin dahil olduğu Tivibu IPTV ayda sadece 60,90 liraya sunuluyor.

Türk Telekom Grubu’ndan yapılan açıklamaya göre müşteriler, grubun yeni yıl öncesinde hazırladığı kampanyasıyla Tivibu’nun IPTV platformu ile fiber hızlı interneti bir arada alabilecek.

Buna göre kampanya kapsamında 35 GB limitsiz fiber hızlı internet ile Tivibu Sinema Paketi ayda sadece 60,90 liraya satın alınabilecek.

Tivibu’nun Sinema Paketi ile kullanıcılar ulusal, yerel ve tematik kanalları izlemenin yanı sıra, Sinetivi, Sinetivi Adrenalin ve Sinetivi Karnaval kanallarında 7/24 film izleme imkanına da ulaşacak.

Fox Life, FX ve Fox Crime gibi dünyanın en popüler dizi kanallarındaki dizileri Amerika yayını ile aynı anda veya hemen sonra takip edebilen kullanıcılar, Discovery, National Geographic ve BBC Earth gibi belgesel kanallarını da izleyebilecek.

Kampanya ile içeriğin yanında IPTV platformunun “durdur izle, geri al izle, tekrar izle, seç izle” gibi yayın özellikleri de kullanıcılara sunulacak.

Modem ve bağlantı ücretinin alınmadığı, 29 Şubat 2016 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan faydalanmak isteyenler Türk Telekom Grup Mağazaları’ndan veya 444 0 375’ten başvuruda bulunabilecek.

 

Ekonomi Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir