Ana Sayfa / Finans / TEB Akademi, ATD 2015’te Türkiye’nin en iyisi seçildi
TEB

TEB Akademi, ATD 2015’te Türkiye’nin en iyisi seçildi

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Akademi, Association for Talent Development (ATD) tarafından her yıl eğitim ve gelişim alanında verilen ATD 2015 Ödülleri’nde “Best” ödülü alarak Türkiye’nin en iyisi seçildi.

TEB’den yapılan açıklamaya göre, dünyanın saygın ve büyük eğitim organizasyonlarından, ABD merkezli ATD, 2015 yılı ödüllerini sektörlerinin en başarılı kurumlarına dağıttı. Banka, dünya genelinde 5 binden fazla uluslararası iş ortağı olan, bu yıl ise 109 kurumun katıldığı ATD 2015 Ödülleri’nde, TEB Akademi ile “Best” ödülüne layık görüldü.

Yetenek gelişimi ve performansa yönelik çalışmalarıyla  eğitim ve gelişim konusunda yıl boyunca başarılı çalışmalar gerçekleştiren TEB Akademi, 30 kurum arasında sekizinci sırada yer alarak organizasyonun Türkiye’deki katılımcıları arasında en üst sırada yer aldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen TEB İnsan Kaynakları ve İnovasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dr. Nilsen Altıntaş, TEB olarak, farklı ülkelerden birçok kurumsal şirketin başvurduğu ATD 2015’te bu yıl Türkiye’nin en iyisi seçilmekten büyük mutluluk duyduklarını ifade etti.

Altıntaş, şunları kaydetti:

“Bankamızın uzun vadeli hedef ve stratejileri doğrultusunda, çalışanlarımızın görev tanımlarının gerektirdiği bilgi, beceri ve yetkinliklerinin geliştirilmesine ve kariyer hedeflerine ulaşmalarına katkıda bulunmasına yönelik eğitimleri tek bir çatı altında toplayarak TEB Akademi’yi oluşturduk. TEB Akademi ile tüm çalışanlarımıza sürekli ve eşit öğrenmenin yanı sıra gelişim fırsatları sunarak, onların mesleki ve yönetsel yetkinliklerini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda tüm çalışanlarımıza her yıl eşit gelişim fırsatı sunmaya özen gösteriyoruz. Banka olarak, gerek TEB Akademi çatısı altında gerekse farklı projelerimizle, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kurum içi eğitim ve gelişim konusunda en iyi uygulamaları hayata geçirmeye devam edeceğiz.”

 

Ekonomi Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir