Ana Sayfa / Şirketler / TAV’dan açıklama

TAV’dan açıklama

TAV İstanbul Genel Müdürü Kemal Ünlü, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda uçuş bilgi görüntüleme ekranlarında yaşanan geçici soruna ilişkin, “Yolcularımız geçici olarak terminalde operasyon ekipleri tarafından yönlendirilmekte olup, yolcu akışında bir sıkıntı yaşanmamaktadır” ifadelerini kullandı.

Ünlü, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda uçuş bilgi görüntüleme ekranlarında yaşanan geçici soruna ilişkin yazılı bir açıklama yaptı.

İstanbul Atatürk Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde bulunan uçuş bilgi görüntüleme ekranlarında geçici bir durum yaşandığını belirten Ünlü, bu nedenle ana ekranlar dışında uçuş bilgilerinin yolcular tarafından izlenilemediğini kaydetti.

Ünlü, yolcuların geçici olarak terminalde operasyon ekipleri tarafından yönlendirildiğini aktararak, yolcu akışında ise bir sıkıntı yaşanmadığını vurguladı.

Yaşanan bu durumun çözülebilmesi için çalışmaların devam ettiği bilgisini veren Ünlü, “Güncel uçuş bilgilerine web sitemiz ‘www.ataturkairport.com’ adresinden ve uçuş bilgilerini içeren mobil uygulamamız olan TAV Mobile’dan ulaşılabilmektedir. Yolcularımızın gösterdiği sabır ve anlayış için teşekkür ederiz” değerlendirmelerini yaptı.

Ekonomi Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir