Ana Sayfa / Şirketler / TAÇ’tan “Genç Modası”na özel dinamik reklam filmi

TAÇ’tan “Genç Modası”na özel dinamik reklam filmi

Trendleri yansıtan yenilikçi ürünleriyle milyonlarca eve giren TAÇ, yeni dijital reklam filminde nevresimde genç modasını en renkli ve dinamik şekilde yansıtıyor. “Hayaller yattığın yerden başlar” temalı reklam filminde TAÇ nevresimleri gençlerin rüyalarına eşlik ediyor.

Yatak odasında kendi tarzını yansıtmak isteyen gençlere özel nevresim koleksiyonuyla dikkat çeken TAÇ, “Hayaller yattığın yerden başlar. Hayal et, değiştir. Tarzını Taçlandır” sloganıyla yola çıkan dijital reklam filminde gençlerin dinamik hayal dünyasını yansıtıyor. Gençlerin hayal etmeyi ve farklı dünyalar keşfetmeyi sevdiğini bilen TAÇ’ın yeni dijital reklam filmine “Dandini Dastana” şarkısının hareketli ve eğlenceli bir versiyonu eşlik ediyor. Filmde, pastel tonları ve geometrik desenleriyle dikkat çeken TAÇ Genç koleksiyonu nevresimleri üzerinde uykuya dalan bir gencin hayalleri ekrana yansıyor.

Reklam filmini aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz:

Künye:

Reklamveren Zorlu / Taç
Reklamveren Temsilcileri Lale İlalan, Melis Artun
Reklam Ajansı Youth Republic
Ajans Başkanı Gökhan Kavasoğlu
Kreatif Direktör Özlem Nahçivani
Yaratıcı Ekip Akın Kalan, Noyan Üner, Sinan Kuytuoğlu, Gökhan Çukurtaş
Müşteri İlişkileri Direktörü Esra Ulusoy
Müşteri İlişkileri Ekibi Dilek Denkkoşan, Pelin Eren
Sosyal Medya Direktörü Ceren Kaplan
Proje Yöneticisi Dilruba Balak
Yapım Şirketi P Blok
Yönetmen Serkan Tunç
Animasyon Tan Cemal Genç
Görüntü Yönetmeni Dinçer Oruçoğlu
Müzik Düzenleme 3K1A

TAÇ Hakkkında

TAÇ markasını yaratmaya 1970’li yıllarda başlayan Zorlu Tekstil Grubu, ev tekstili alanında önemli yeniliklere ve başarılara imza attı. Güçlü tasarım ekibi ile özgün ve yaratıcı tasarımlar üreten ve moda yaratan bir marka konumunda olan TAÇ, milyonlarca evi güzelleştiriyor. Teknolojik gelişmeleri de yakından izleyen Zorlu Tekstil Grubu, TAÇ markası ile ev tekstili modasının rotasını belirliyor.

 

Ekonomi Servisi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir