Ana Sayfa / Şirketler / Sahibinden.com’a “En iyi e-ticaret sitesi” ödülü
sahibindencom

Sahibinden.com’a “En iyi e-ticaret sitesi” ödülü

E-ticaret platformlarından sahibinden.com, Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü (COMPEC) tarafından düzenlenen “Boğaziçi Bilişim Ödülleri”nde “Yılın En İyi E-Ticaret Sitesi” seçildi. sahibinden.com, jüri ve halk oylaması sonucunda bu ödüle layık görüldü.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, bu yıl üçüncüsü düzenlenen ve bilişim sektöründe yılın en iyi markalarını belirleyen Boğaziçi Bilişim Ödülleri’nde “Yılın En İyi E- Ticaret Sitesi” ödülü sahibinden.com’un oldu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen sahibinden.com Üst Yöneticisi (CEO) Burak Ertaş, şunları kaydetti:

“Müşteri memnuniyetini ön plana tuttuğumuz çalışmalarımızın bir sonucu olarak sene içerisinde 33,5 milyon tekil ziyaretçi, 4 milyar sayfa görüntülemesi gibi rekor rakamlara ulaştık. Öte yandan kullanıcı dostu mobil uygulamamız, Google Play Store’un ‘2015’in En İyi Uygulamaları’ arasında yer aldı.

Boğaziçi Bilişim Ödülleri’nde de yılın en iyi e-ticaret sitesi seçilmemiz, bu sene içerisinde bizi gururlandıran bir başka gelişme oldu. Gelecek senelerde de kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına tam olarak hitap eden, yenilikçi hizmetler sunmaya devam edeceğiz.”

 

Ekonomi Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir