Ana Sayfa / Şirketler / Reeder ve Türk Telekom işbirliğiyle çifte fırsat!

Reeder ve Türk Telekom işbirliğiyle çifte fırsat!

Teknoloji sektörünün yenilikçi markası Reeder, telekom sektörünün köklü firmalarından Türk Telekom ile dev fırsatları kullanıcılarına ulaştırıyor. Türk Telekom’lu işyeri sahiplerine özel kampanyada, reeder A7iS Quad tablet bilgisayar 349TL yerine 199 TL, Reeder P9C akıllı telefon ise 649TL yerine sadece 499 TL fiyat etiketi ile sunuluyor.

Türk Telekom’a özel indirimle 199 TL fiyat etiketine sahip A7iS Quad, 3G bağlantısı ile kullanıcılarına özgür internet alanı ve yeni nesil Intel Sofia tabanlı dört çekirdek işlemcisi ile yüksek hız vadediyor. Bir diğer Türk Telekom müşterilerine özgü fırsat ürünü olan P9C akıllı telefonda ise 5 inç HD ekran ve yüksek kullanılabilirlik sunan arayüzü ile harmanlanmış 4 çekirdek MTK işlemcisi göze çarpıyor.
Bu özel kampanyadan faydalanmak için, REEDER boşluk Vergi Kimlik No veya TC Kimlik No yazarak 6606’ya kısa mesaj göndermek yeterli. Mesajı gönderdikten sonra cep telefonuna gelen indirim şifresini, reeder.com.tr üzerinden sepete eklenen ürünün altında bulunan “İndirim Kodları” kısmına kopyalayıp “Uygula” seçeneğine tıklayan Türk Telekom müşterileri kendilerine özel indirimlerden faydalanabiliyor.
Kampanya XXX tarihine kadar geçerli olacak. Detaylı bilgi için kurumsal.turktelekom.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Türk Telekom Grubu Hakkında:

175 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Türk Telekom, Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon şirketidir. Müşterilerin hızla değişen iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarına en güçlü ve en doğru şekilde cevap verebilmek amacıyla 2015 yılında Türk Telekomünikasyon A.Ş., Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş. tüzel kişiliklerini mevcut şekliyle muhafaza ederek ve tabi oldukları mevzuat ve regülasyonlara tamamen uyarak, “müşteri odaklı” ve entegre bir yapıya geçmiştir. Türk Telekom, Ocak 2016 itibarıyla mobil, sabit ses ve genişbant ile TV ürün ve hizmetlerini ‘Türk Telekom’ tek marka çatısı altında bir araya getirmiştir.

Türk Telekom Grubu Şirketleri, “Türkiye’nin Çoklu Oyuncusu” olarak mobil, sabit ses ve geniş bant ile TV hizmetlerini sunmaktadır. Türk Telekom Grubu Şirketleri bireysel ve kurumsal hizmetler alanında geniş hizmet ağına ve zengin ürün çeşitliliğine sahiptir. 31 Aralık 2015 itibariyle 12,9 milyon sabit erişim hattı, 8 milyon geniş bant ve 17,3 milyon mobil aboneye hizmet vermektedir. Türk Telekom Grubu Şirketleri Türkiye’yi yeni teknolojilerle buluşturma ve bilgi toplumuna dönüşüm sürecini hızlandırma vizyonuyla, 81 ilde 34 binin üzerinde çalışanıyla hizmet vermektedir.

Türk Telekomünikasyon A.Ş., PSTN ve toptan genişbant hizmetlerini sunmakta olup, mobil operatör Avea İletişim Hizmetleri A.Ş., perakende internet hizmeti , IPTV, Uydu TV, Web TV, Mobile TV, Smart TV Hizmetleri sağlayıcısı TTNET A.Ş., Televizyon yayıncılığı ile isteğe bağlı yayıncılık (VOD) hizmetleri sağlayıcısı  Net Ekran Şirketleri, yakınsama teknolojileri şirketi Argela Yazılım ve Bilişim Teknolojileri A.Ş., BT çözüm sağlayıcısı Innova Bilişim Çözümleri A.Ş., çevrimiçi eğitim yazılımları şirketi Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş., çağrı merkezi şirketi AssisTT Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri A.Ş., toptan veri ve kapasite servis sağlayıcısı Türk Telekom International ve iştiraklerinin yüzde 100’üne sahiptir.

 

Ekonomi Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir