Ana Sayfa / Tekstil / Perabulvari.com ile Yargıcı Homeworks işbirliği yaptı
Yargici-Homeworks

Perabulvari.com ile Yargıcı Homeworks işbirliği yaptı

Ev dekorasyon ve gurme lezzetler sitesi perabulvari.com, Yargıcı Homeworks ile iş birliği yaptı.

Şirket açıklamasına göre, perabulvari.com, farkını ortaya koyan ürünlerle ve markalarla iş birliği yaparak ürün gamını genişletmeye devam ediyor.

Perabulvari.com ve Yargıcı Homeworks arasındaki iş birliği doğrultusunda, tekstilden aksesuara, dekorasyondan kozmetiğe kadar geniş koleksiyonlar sunan Yargıcı’nın haziran ayında açtığı ilk dekorasyon mağazası Yargıcı Homeworks’ün ürünleri perabulvari.com’da satışa sunulacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen perabulvari.com kurucusu Emre Kızıl, Yargıcı’nın kreatif ve özgün tasarımlarıyla ev dekorasyonu dünyasına farklı bir dokunuş ve bakış açışı getirdiğini ifade etti.

Online alışverişte ürün çeşitliliğinin önem taşıdığına dikkati çeken Kızıl, portföylerini, Yargıcı Homeworks ürünleriyle geliştirmekten dolayı büyük mutluluk duyduklarını dile getirdi.

Kızıl, şunları kaydetti:

“Ev dekorasyonu sektörü her geçen gün hızla gelişiyor ve büyüyor. Türkiye’de her yıl 1 milyondan fazla ev satılıyor. Bu evlerde de ortalama 5 yılda bir eşyalar yenileniyor. Ayrıca ev dekorasyonuna ilgi her geçen gün artıyor. Tüketiciler eşyalarını yenilerken en çok online dekorasyon alışveriş sitelerine başvuruyor. Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) ağustos ayı verilerine göre Türkiye’de internet kullanan bireylerin internet üzerinden kişisel kullanım amacıyla mal veya hizmet siparişi verme ya da satın alma oranı yüzde 33,1 oldu.

Ev dekorasyonu online satışları da teknoloji ve giyimde olduğu gibi hızla artıyor. Perabulvari.com, böyle hareketli bir sektörde önemli bir boşluğu doldurdu ve ev dekorasyonunda tüketicilerin bir numaralı adresi oldu. Bugüne kadar 100 bini aşkın ürünü üyelerimiz ile buluşturduk. Türkiye’nin ve dünyanın pek çok ünlü markasına yüzde 70’e varan indirim oranları ve avantajlı fiyatlarla sahip olma fırsatı sunmaya devam ediyoruz.”

 

Ekonomi Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir