Ana Sayfa / Şirketler / Odeabank, Stevie Awards 2015’te “Yılın Şirketi” seçildi
Odeabank

Odeabank, Stevie Awards 2015’te “Yılın Şirketi” seçildi

Odeabank, Stevie Awards 2015’te Bankacılık kategorisinde “Yılın Şirketi” seçildi.

Odeabank’tan yapılan açıklamaya göre, banka, hızlı büyüme performansı, kişiye özel bankacılık hizmetleri, teknolojik yatırımları ve başarılı yönetim modeliyle uluslararası arenada takdir toplamaya devam ediyor. Banka, uluslararası iş dünyasının saygın ödülleri arasında gösterilen “Stevie Awards 2015″te Bankacılık kategorisinde “Yılın Şirketi” seçildi.

Odeabank, farklı ürün ve hizmetleriyle Stevie Awards’tan 1 altın 5 gümüş ve 4 bronz olmak üzere toplamda 10 ödül kazanarak Türkiye’den en fazla ödül kazanan banka oldu.

Banka, “Avrupa’nın En İnovatif Şirketi”, “Avrupa’da Yılın En Hızlı Büyüyen Şirketi”, Odeabank Kredi Kartı Pazarlama Ekibi “En İyi Pazarlama Ekibi”, Odeabank Entegre Mobil Deneyimi “En İyi Entegre Mobil Deneyim” ve Odeabank Facebook Sayfası “En iyi Facebook Sayfası veya Grubu” seçilerek Gümüş ödülle ödüllendirildi.

Odeabank Mobil Uygulaması Unique Projesi “Yılın En İyi Yeni Ürün veya Hizmeti-Finansal Servisler”, Odeabank Bank’O Card İnternet Sayfası “En İyi Arayüz Tasarımı”, Odeabank Teknoloji’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CTO) Tayfun Küçük ise “Yılın Teknoloji-IT Yöneticisi” ve “Yılın En İnovatif Yöneticisi” seçildi ve Bronz ödül kazandı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Odeabank Genel Müdürü Hüseyin Özkaya, şunları kaydetti:

“Yaklaşık üç yıldır faaliyet gösteren genç bir banka olarak, uluslararası arenada bu kadar takdir görebilmek gurur verici. İçinde bulunduğumuz bilgi çağının tüm yeniliklerini bankacılık sektörüne entegre ederek geleceğin bankasını kurduk. Kuruluşumuzdan bu yana göstermiş olduğumuz performans ve uluslararası arenada kazanmış olduğumuz prestijli ödüller emin ve sağlam adımlarla ilerlemeye devam ettiğimizin bir göstergesi ve teyidi niteliğinde.”

Ekonomi Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir