Ana Sayfa / Şirketler / Karmod, Fildişi Sahili’nde showroom hizmete açtı

Karmod, Fildişi Sahili’nde showroom hizmete açtı

Prefabrik yapı sektörü markalarından Karmod’un, Batı Afrika ülkelerinden Fildişi Sahili’nin Abidjan kentindeki showroomu, törenle hizmete açıldı.

Karmod’dan yapılan açıklamaya göre açılış töreni, Fildişi Sahili İmar ve Çevre Bakanı, Karmod Üst Yöneticisi (CEO) Mehmet Çankaya ile çok sayıda davetlinin de katılımıyla gerçekleştirildi.

Açılışta konuşan Mehmet Çankaya, 30 yıllık tecrübe ve birikimlerini Orta ve Batı Afrika ülkelerine aktararak özellikle bu bölgede sosyal konut açığının kapatılmasına katkı sağlamak istediklerini vurguladı.

Çankaya, hızlı üretimli, güvenli yapılarının sunduğu kolaylık ve ekonomik fiyatlarıyla çok sayıda ülkede ilgi odağı haline geldiğine dikkat çekerek, hizmete açtıkları yeni showroomla bölgeye daha iyi hizmet vermeyi hedeflediklerini belirtti.

Hazır yapı sektörüne getirdikleri yeniliklerle ürünlerini dünyaya sunduklarını kaydeden Çankaya, “Geliştirdiğimiz hızlı üretimli, kolay kurulumlu yapı modelimizle sektöre yenilikler kazandırdık. Tam demonte sistemli prefabrik, konteyner ve kabin üretimlerimizle 90’a yakın ülkeye ihracat gerçekleştirdik. Çevre dostu ilkeleri önceleyen inovasyon anlayışımızla başarılarımızı sürekli kılmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz” bilgilerini de paylaştı.

 

Ekonomi Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir