Ana Sayfa / Otomotiv / Jeep’ten “3 ay ötelemeli” kampanya

Jeep’ten “3 ay ötelemeli” kampanya

Renegade ve Cherokee modelleri için “Şimdi Al, 2016’da Öde” sloganıyla yeni bir satın alma kampanyası başlatan Jeep, müşterilerine 3 ay ötelemeli ödeme ayrıcalığı sunuyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Tofaş çatısı altında temsil edilen Jeep, eylül ayında gerçekleştirdiği ve 3 ay ötelemeli ödeme avantajı sunan kampanyası kapsamında Jeep Renegade ve Cherokee modelleri için çok yönlü satın alma fırsatları sunuyor.

Kampanya çerçevesinde müşteriler eylül ayında satın aldıkları Jeep modeli için 2016 yılının ocak ayı itibarıyla ödeme yapmaya başlarken, 100 bin liraya kadar 15 ay vadeyle yüzde 1,22 faiz oranıyla kredi imkanından da yararlanabiliyor.

Satın alma tercihini 86 bin 100 liradan başlayan anahtar teslim fiyatına sahip Jeep Renegade modelinden yana kullanacak müşteriler, 2016 yılının ocak ayından itibaren ödeme yapmaya başlarken, Koç Fiat Kredi avantajıyla 40 bin liraya kadar 21 ay vade ve yüzde 1,12 faiz avantajıyla kredi imkanından yararlanabiliyorlar.

198 bin 785 liradan başlayan anahtar teslim fiyatına sahip Jeep Cherokee modelini tercih edecek müşteriler de gelecek yıl ödemeye başlarken, 100 bin liraya kadar 15 ay vadeyle ve yüzde 1,22 faiz avantajıyla kredi imkanından faydalanabiliyorlar.

Ekonomi Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir