Ana Sayfa / Şirketler / İzmir yeni yıla “görsel şov” ile girdi
Folkart-towers

İzmir yeni yıla “görsel şov” ile girdi

İzmir yeni yılı, 46 katlı Folkart Towers ikiz kulelerinden atılan 14 bin havai fişek ve ışık gösterisi ile karşıladı.

Yeni yılın ilk dakikalarında 200 metre yüksekliğiyle İzmir’in en yüksek binaları olan Folkart Towers ikiz kulelerinden, 14 bin 474 adet havai fişek atıldı. Kentin her yerinden görülebilen binalardan atılan havai fişekler ve ışık gösterisini izleyen İzmirliler, eşsiz sahnelere tanık oldu.

Yurt dışındaki ödüllü gösteriler örnek alınarak hazırlanan havai fişek ve ışık gösterisinde özel bir teknik uygulandı. Tüm detayların titizlikle ele alındığı ve 50 kişinin görev yaptığı organizasyonun hazırlığının iki ayda yapıldığı bildirildi.

Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, yeni yıla Folkart Towers’tan atılan havai fişeklerin muhteşem gösterisi ile girmenin gelenek haline geldiğini ve bu geleneğin gelecek yıl da devam edeceğini belirterek, “Folkart ailesi olarak bundan tam 10 yıl önce hayallerimizle yola çıktık. İzmir’i dünya kenti yapma hayaliyle çalışmaya devam ediyoruz. Yeni bir yıl, yeni umutlar demek. 2016’nın başta İzmir olmak üzere ülkemize ve tüm dünyaya barış, sağlık, mutluluk getirmesini diliyorum” dedi.

 

Ekonomi Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir