Ana Sayfa / Finans / ING Bank’tan %0,99’dan başlayan Bayram Kredisi

ING Bank’tan %0,99’dan başlayan Bayram Kredisi

ING Bank, Kurban Bayramı’nda da nakit ihtiyacı olan müşterilerinin yanında… ING Bank müşterilerine 36 aya varan vadelerle ve kredi notuna göre %0,99’dan başlayan avantajlı faizlerle ihtiyaç kredisi kullanma imkânı sunuyor.

ING Bank, müşterilerine nakit ihtiyaçlarını uygun koşullarla sağlayacakları ihtiyaç kredisini bayrama özel faizle sunuyor. “Başkalarının yükünü taşımaya son” diyerek borcuna sadık ve kredi notu yüksek müşterilere daha düşük faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanma imkânı sağlayan ING Bank’ın Bayram Kredisi, müşterilerin kredi notuna göre %0.99 ile %1.39 arasında değişen oranlarla kullanılabiliyor.
Bayram Kredisi, 4 bin TL ile 100 bin TL arasındaki tüm ihtiyaçlara yönelik olarak, 3 – 36 ay eşit taksitli vade seçeneğiyle sunuluyor. 30 Eylül 2016 tarihine kadar sürecek kampanyaya ilişkin örnek kredi maliyet tablosu şöyle:

Kredi Tutarı

Kredi Vadesi (Ay)

Ayık Faiz Oranı

Yıllık Akdi Faiz Oranı

Taksit Tutarı

Kredi Tahsis Ücreti

Toplam Sigorta Bedeli

Aylık Toplam Maliyet Oranı

Yıllık Toplam Maliyet Oranı

10.000 TL

36 

%0,99

%11,8800

343.02 TL

50 TL

317,64 TL

%1,2175

%15,6287

* Örnek vade ve kredi tutarı için tüm vergiler ile masraflar dahil edilerek hazırlanmıştır. Kredi Tahsis Ücreti, kredi tutarının %0,5 olarak alınmıştır. Sigorta masrafı Yıllık Maliyet oranına dahil edilmemiştir.
ING Grubu Hakkında

ING, bankacılık faaliyetlerini ING Bank şirketi ile yürüten, güçlü bir Avrupa tabanına sahip dünya çapında bir finansal hizmetler şirketidir. ING Grubu, 40’tan fazla ülkede 52 bin çalışanıyla hizmet vermektedir. Her zaman değişime öncülük eden ING Grubu, tüm dünyada faaliyet gösterdiği ülkelerde üretime, tasarrufa, girişimciliğe, yenilikçiliğe, yaratıcılığa güç katmak hedefini taşımaktadır. Sürdürülebilirliği iş modelinin ana prensibi olarak gören ING Grubu, faaliyet gösterdiği toplumlarda çocukların eğitimi, finansal eğitim ve çevre alanlarında birçok program hayata geçirmektedir. ING Grubu, 2003’ten beri Uluslararası Finans Kurumu’nun (IFC) çevre ve sosyal sorumluluk standartları esas alınarak 10 milyon dolar ve üzeri bütün projelerin finansmanında uygulanması kabul edilen Ekvator prensiplerini gönüllü olarak kabul eden 10 uluslararası bankadan birisidir. Bu çerçevede, proje finansmanında, sosyal sorumluluk ve çevre riskini gözetmekte, ilgili standartlar paralelinde hareket etmektedir. Küresel sorumluluk standartlarına uyumu FTSE4Good ve Dow Jones Sustainability Index gibi kurumlarca da tescillenen ING Grubu 2006 yılında Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’ne de imza atmıştır. ING Grubu 2007’den beri faaliyetlerini sıfır karbon ayak izi ile sürdürmektedir.
ING Bank Türkiye, Global Compact Türkiye Sürdürülebilir Bankacılık ve Finans Çalışma Grubu, TÜSİAD STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics/Fen, Teknoloji, Mühendislik, Matematik) Çalışma Grubu ve Global Compact Türkiye Kadının Güçlenmesi Çalışma Grubu üyesidir. Aynı zamanda, Birleşmiş Miletler Kadının Güçlenmesi Prensipleri imzacısı ve her yaştan kadını ve erkeği toplumsal cinsiyet eşitliği ve kadın hakları için değişimin savunucusu ve temsilcisi olmaya çağıran Birleşmiş Milletler’in “HeForSHE” hareketinin destekçisidir.

Türkiye’de yaklaşık 280 şube ile hizmet veren ING Bank’ın bankacılık stratejisi, Türkiye’nin sürdürülebilir ekonomik büyümesine paralel bankacılık yapmaktır. Bu kapsamda, ana odak noktası tasarruf ve inovasyondur. Lider tasarruf bankası olma konumlandırması paralelinde pazara sunduğu ürünlerin yanı sıra, modeli, uygulaması ve ölçümlemesi itibarıyla Türkiye’de ilkokul öğrencilerine yönelik tasarruf odaklı ilk ve tek finansal okuryazarlık eğitimi olan ‘Turuncu Damla’ sosyal sorumluluk programını yürütmektedir. Program 198 okulda, 618 öğretmene ve 23.500 öğrenciye ulaşmıştır.
Diğer yandan, yeni dönem dijital bankacılığın liderleri arasında yer alma hedefinde olan ING Bank, bankacılık modelini her zaman, her yerde, kolay ve hızlı finansal çözümler sağlayan banka olmak üzerine geliştirmiştir. ING Bank “Eski Köye Yeni Âdet” sloganıyla inovasyona dayalı bankacılığını ön plana çıkarmaktadır.

 

 

Ekonomi Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir