Ana Sayfa / Şirketler / “Hoverboard”lar hepsiburada.com’da indirimde
hepsiburadacom

“Hoverboard”lar hepsiburada.com’da indirimde

Son dönemin en popüler teknolojik oyuncaklarından biri olan “Hoverboard”lar, hepsiburada.com’dan yüzde 45’e varan indirimlerle satın alınabiliyor.

Şirket açıklamasına göre, hepsiburada.com son dönemin fenomen oyuncakları “Hoverboard”larda önemli fırsatlar sunuyor. 30 farklı kategoride 2 milyondan fazla ürün seçeneğini müşterileriyle buluşturan hepsiburada.com, gençler arasında bir tutkuya dönüşen “Hoverboard”lar için zengin seçenekler oluşturdu.

Elektrikli iki tekerleğiyle kullanıcıların vücut hareketlerine göre kontrol edilebilen “Hoverboard”lar, 20-30 kilometre kadar yol gitme kapasitesi ile hem bir oyun hem de farklı bir ulaşım aracı rolü üstleniyor. “Hoverboard”lar, 12-20 kilometre arasında hız yapabiliyor. 120 kilograma kadar taşıyabilen bu teknolojik oyuncakların üzerinde dengede durabilmek, ayak kaymasını önleyen kauçuk matlar sayesinde kolaylaşıyor.

Kullanıcılar “Hoverboard”larda dengede durmayı kısa sürede öğrenerek, farklı bir deneyim yaşamaya başlıyor. Birçok modelinde led farlar ile bluetooth imkanı da sunulan ve suya dayanıklı olarak tasarlanan “Hoverboard”lar, yağmurlu havalarda da kullanılabiliyor. Kolay taşınabilen ve az yer kaplayan “Hoverboard”ları güvenli bir şekilde deneyimlemek için kask, dirsek koruması ve diz koruması gibi aksesuarları mutlaka kullanmak gerekiyor.

Bilim kurgu filmlerindeki uçan kaykaylardan esinlenerek geliştirilen ve 2016’nın yaz aylarına damgasını vuran bu yenilikçi oyuncaklar, hepsiburada.com’dan indirim, peşin fiyatına 9 taksit ve seçili ürünlerde 100 TL ve üzeri kargo bedava avantajları ile alınabiliyor.

 

 

AA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir