Ana Sayfa / Sivil Toplum / Hisarcıklıoğlu “Yılın Hemşehrisi” seçildi
Rifat-hisarciklioglu

Hisarcıklıoğlu “Yılın Hemşehrisi” seçildi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Kayseri Ticaret Odası tarafından “Yılın Hemşehrisi” seçildi.

TOBB’dan yapılan açıklamaya göre, Hisarcıklıoğlu, ödülünü Kayseri Ticaret Odasının kuruluşunun 120’nci yılı nedeniyle düzenlenen törende, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı.

Törende konuşan Hisarcıklıoğlu, kendisine bu unvanın verilmesinden onur duyduğunu belirterek, “Kayserililer benimle gurur duyuyorlarsa, bilsinler ki ben de onlarla hemşehri olduğum için çok daha fazla gurur duyuyorum. Önemli olan ülkemize hizmettir. Ülkemizin her ili, her ilçesi benim gözümde Kayseri’den ayrı değildir. Allah bize, ülkemize ve insanlarımıza hizmet etme fırsatı verdi. Bunun hakkını verebilmek en büyük dileğim” ifadelerini kullandı.

Kayseri’nin hayatında büyük öneme sahip olduğunu vurgulayan Hisarcıklıoğlu, şunları kaydetti:

“Edirne’deki, Van’daki, Erzurum’daki kardeşlerim ne kadar zenginse, ne kadar huzurluysa, ben de ancak o kadar zengin ve huzurlu olabilirim. Birlik ve beraberliğimiz, bizim en büyük itici gücümüz. Kayseri Ticaret Odamıza ve Kayserili hemşehrilerime, ‘Yılın Hemşehrisi’ unvanı için teşekkür ediyorum.”

 

Ekonomi Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir