Ana Sayfa / Şirketler / hepsiburada.com’un hediyelik ürünleri çeşitlendi

hepsiburada.com’un hediyelik ürünleri çeşitlendi

Açtığı anaokullarının yapımına kaynak sağlamak için özel ürünler tasarlayan Çocuklar Gülsün Diye Derneğinin hediyelik ürünleri hepsiburada.com’dan alınabiliyor.

Hepsiburada.com açıklamasına göre, Türkiye’nin en çok ihtiyacı olan bölgelerine ve köylerine anaokulları kazandıran Çocuklar Gülsün Diye Derneği, okul öncesi eğitimine daha çok kaynak sağlayabilmek için özel ürünler tasarlıyor.

Sanatçı Gülben Ergen’in kurucusu ve başkanı olduğu Çocuklar Gülsün Diye Derneğinin özel ürünleri, hepsiburada.com’da okul öncesi eğitime katkı sağlamak isteyen müşterilerle buluşuyor. Hepsiburada.com kullanıcıları, bu özel ürünleri satın alarak derneğe katkıda bulunabiliyor.

Derneğin ürünleri arasında her biri özel tasarıma sahip kalemler, defterler, kitap ayraçları, rozetler, mandallar, şişe açacakları ve kartpostallar yer alıyor. Söz konusu ürünler, aynı zamanda anlamlı birer hediye alternatifi olarak müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Çocuklar Gülsün Diye Derneğinin hepsiburada.com’daki ürünlerine, “http://goo.gl/s5mIsf” internet adresinden ulaşılabiliyor. Ürünler aynı zamanda “www.cocuklargulsundiyedukkani.com” internet adresi üzerinden de alınabiliyor.

Şimdiye kadar Tokat, Mardin, Trabzon-Vakfıkebir, Erzurum, Sinop, Hatay, İstanbul, Aydın, Zonguldak, Van, Sivas, Manisa, Çanakkale-Eceabat, Kars, Trabzon-Of, Tekirdağ, Çanakkale-Biga, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Konya-Cihanbeyli, Bursa, Antalya, Manisa-Soma, Gaziantep, Erzincan, Mersin, Konya-Akşehir, Antalya-Konyaaltı, Ankara Gölbaşı, Ağrı-Doğubayazıt, Uşak-Sivaslı ve Artvin-Hopa’da anaokulları yapan Çocuklar Gülsün Diye Derneği, Gülben Ergen’in liderliğinde Türkiye’ye yeni anaokulları kazandırmayı hedefliyor.

 

AA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir