Ana Sayfa / Şirketler / Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge Tasarımı:
Her Detayda Mükemmellik

Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge Tasarımı:
Her Detayda Mükemmellik

Samsung, Galaxy S7 ve S7 edge ile tüketicilere zarif bir tasarım, dayanıklılık ve konforu sunarak üstün bir mobil deneyim vaat ediyor.

Dünya teknoloji devi Samsung Electronics, Galaxy S7 modellerinin geliştirilme süreci boyunca Galaxy S6’nın en beğenilen özelliklerini ve tasarım anlayışını daha da ileriye taşımaya odaklandı. . Bu anlayışla Samsung, kullanılan materyallerden cihazların genel estetiğine kadar her alanda en küçük detayları göz önünde bulundurdu.

Kıvrımların Estetiği

Samsung’un Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge’in dış görünümündeki her detayı mükemmele yaklaştırma çabaları, her iki cihazda da zarif kıvrımlarla kendisini gösteriyor. Cihazların cam yüzeyinin dört tarafı da özenle oluşturulan ve üç boyutlu bir su damlasına öykünen dış hatlarla dikkat çekerken, Galaxy S7 edge özellikle hem ön hem arkada kavisli 3D camla fark yaratıyor.

Samsung, tasarımdaki 3 boyutlu “ısıl şekillendirme” sürecini kusursuzlaştırmak için aylar harcadı. Bu yöntem, camın iki kalıp arasına yerleştirilerek bükülebilecek kıvamda ısıya maruz bırakılması ve ardından simetrik bir şekil verilmek üzere preslenmesi işlemini içeriyor. Bu işlem sırasında, cama tek seferde pek çok yönde şekil verilerek kavisli formu kazandırılıyor.

Bu amaç doğrultusunda, her açıdan cam ve metal parçalar arasında daha kusursuz bir bağlantı oluşturmayı başaran Samsung, yan tuşları da cihazın çerçevesine kusursuzca yerleştirdi. Bu şekilde telefonunuzun elinize mükemmel bir şekilde oturmasını sağlıyor.

Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge, camın ve metalin uyumunu en iyi şekilde vurgulamak için tüketiciye şu dört farklı renkte sunuluyor: Siyah Oniks, Altın Platin; ve Gümüş Titanyum.

Her yaşam biçimine uygun dayanıklılık

Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge, göz dolduran mükemmel tasarımlarının yanı sıra zengin özellikleri ve güçlü performansıyla da göz dolduruyor.

Her iki cihazın da IP68 sertifikasına sahip olması, cihazların hem suya hem de toza karşı dayanıklı olduğunu ortaya koyuyor. Bu da, cihazları her tür kullanım için uygun hale getiriyor. Telefonunuzu sağanak yağmurun altındayken bile kullandığınızda içinizin rahat olmasını sağlıyor. IPXX’te ilk basamak toza ikinci basamak ise suya dayanıklılık düzeyini gösterir. IP68 sertifikalı Galaxy S7 ve S7 edge, toz geçirmez ve 30 dakika süresince 1.5 metreye kadar suya karşı dayanıklıdır. Dahası, Galaxy s7 ve S7edge 200 GB’a kadar MicroSD kartı desteklediği için depolama alanı konusunda endişelenmenize gerek kalmıyor.

Özetle, Galaxy S7 veGalaxy S7 edge, hiçbir konuda ödün vermeksizin akıllı telefon ve mobil deneyimini yepyeni bir boyuta taşıyor.

Samsung Electronics Hakkında

Samsung Electronics olarak yenilikçi fikirler ve teknolojilerle dünyaya ilham veriyor ve geleceği şekillendiriyoruz. TV, akıllı telefon, giyilebilir cihaz, tablet, dijital fotoğraf makinesi, beyaz eşya, yazıcı, tıbbi cihaz, ağ sistemleri, yarı iletkenler ve LED çözümleri dünyasını yeniden tanımlıyoruz. Samsung hakkında güncel haberler için news.samsung.com adresinde yer alan “Samsung Newsroom” sayfamızı ziyaret edebilir, şirketimiz ile ilgili daha fazla bilgiye www.samsung.com.tr, yürütmekte olduğumuz sosyal sorumluluk projeleri ve sponsorluk çalışmalarına www.samsungsosyalsorumluluk.com, işitme engellilere özel görüntülü çağrı merkezi hizmetimize ise www.samsungduyaneller.com adreslerinden ulaşabilirsiniz.

 

Ekonomi Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir