Ana Sayfa / Şirketler / Emarsys, faaliyetlerini Emre Güzey’le daha da güçlendirecek
Emarsys-Emre-Guzey

Emarsys, faaliyetlerini Emre Güzey’le daha da güçlendirecek

B2C şirketlerine yönelik bulut pazarlama yazılımları alanında dünyanın önde gelen sağlayıcılarından Emarsys tarafından bugün yapılan açıklamayla Emre Güzey’in Türkiye Ülke Müdürü olarak atandığı duyuruldu. Bu görevlendirme, Emarsys’in mevcut konumunu pekiştirmesinin yanı sıra bölgedeki perakendecilere, e-ticaret şirketlerine ve markalara sunduğu ürün ve hizmetleri güçlendirmeye yardımcı olacak.

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinde dijital pazarlama ürünleriyle çalışan Emre Güzey, Emarsys Türkiye Ülke Müdürü olarak bölgedeki satış ve pazarlama ile üst düzey müşteri yönetimi faaliyetlerinin yanı sıra iş geliştirme konusunda da önemli rol oynayacak.

Emarsys COO’su Ohad Hecht, yeni görevlendirmeyle ilgili olarak, “Emre Güzey’in ekibimize katılmasından heyecan duyuyoruz. Son zamanlardaki hızlı büyümemiz, böyle yetenekli bir kişinin mevcut gelişmemize ve gelecekteki genişlememize yardımcı olmasını gerekli kıldı.” diye konuştu.

Emre Güzey, Emarsys’e katılmadan önce E-ticaret Çözümleri Direktörü olduğu NCR Corporation’da şirketin çapraz kanallı kampanya pazarlama platformunun Türkiye pazarına tekrar girişine liderlik etti. Platformun Avrupa’daki tüm müşterilerinin (11 ülke) yönetimini üstlendi ve yönettiği müşterilerin toplam cirosunu yıllık 1 milyon dolara çıkardı. Daha önce 7 yıl çalıştığı Bwin.Party Digital Entertainment şirketinde, müşteri hizmetleri yazılım biriminin başında yazılım ürün yönetimi, geliştirme ve kalite güvence ekiplerini yönetti. Online oyun sektöründe IT, ürün stratejisi, taktiklerin planlaması ve uygulanması, grup genelinde ürün pazarlaması ve tanıtımı sorumluluklarını üstlendi.

Yeni görevi hakkında konuşan Güzey “Böyle deneyimli bir ekibe liderlik edeceğim için mutluluk duyuyorum. Bu bölgenin görevine bağlı ve yetenekli ekibi, Emarsys’in pazarda lider bir konumda olmasını sağladı. Buradan hareketle müşteri ilişkilerimizi ileriye taşımayı ve konumumuzu korumak için yeni iş fırsatları geliştirmeyi hedefliyorum,” dedi.

Emarsys Hakkında

Emarsys, B2C şirketlerine yönelik bulut pazarlama yazılımları alanında dünyanın önde gelen sağlayıcılarından biri olup, aynı zamanda B2C Marketing Cloud adlı ilk B2C pazarlama bulutunu da sunmuştur. İşletmelere müşterilerini hedeflemeleri için harekete geçiren bilgiler sunan şirket, makine öğrenmesi ve veri bilimiyle gerçek kişiselleştirme ve her kanalda mesaj iletimini kombine ederek müşterilere en etkin şekilde ulaşılmasını, bağlılığın ve sonuçların maksimize edilmesini sağlıyor. 16 uluslararası ofisi ve 500’den fazla çalışanıyla 140 ülkedeki 1.500’ü aşkın müşterisine hizmet sunan Emarsys, her ay 1 milyardan fazla müşteri profilini analiz ediyor ve segmentlere ayırıyor; ayrıca 250.000’den fazla kişiselleştirilmiş kampanya yaratarak müşterilerinin gelirlerini ve yatırım getirilerini arttırmasına yardımcı oluyor.

 

Ekonomi Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir