Ana Sayfa / Şirketler / Ege Seramik, UNICERA Fuarı’na katılacak
Ege-seramik

Ege Seramik, UNICERA Fuarı’na katılacak

Ege Seramik, yeni ürünlerini UNICERA 28. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda sergileyecek.

Ege Seramik açıklamasına göre, UNICERA Fuarı, 23-27 Şubat tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek. Ege Seramik, farklı konseptlerdeki yeni ürün serilerini fuar ziyaretçilerinin beğenisine sunacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Ege Seramik Genel Müdürü Göksen Yedigüller, UNICERA Fuarı’nın dünya genelinde sektörün en önemli ikinci fuarı konumuna yükseldiğini dile getirdi. Yedigüller, şunları kaydetti:

“UNICERA, bu yıl da yabancı birçok müşteri, sektör temsilcisi ve profesyoneli ağırlayacak. Biz de her yıl olduğu gibi pazar beklentilerine uygun ve sektördeki trendleri belirleyen yenilikçi çalışmalarımızla bizden bekleneni ortaya koymak için gerekli hazırlıkları yapıyoruz.

Üretim süreçlerimizde yatırımlarımıza aralıksız devam ederek, son teknolojiyi kullanmaya, daima yenilikçi çalışmalar içinde olmaya gayret gösteriyoruz. Bu yıl da birbirinden farklı ebat, doku, desen ve yüzey seçeneklerine sahip onlarca yeni serimiz var. Seramik sektöründe dünyada trend olan her konsepti Ege Seramik standında müşterilerimiz ve son kullanıcılarla buluşturacağız.”

Fuarda pazara sunacakları en önemli yeniliğin dijital dekor uygulamalarında gelinen son nokta olduğunu vurgulayan Yedigüller, şu ifadeleri kullandı:

“Birçok malzemenin farklı seramik dokularında, farklı yüzey ve alışılmışın dışında renk uygulamaları ile zenginleştirildiği dijital dekorlu ürün çalışmalarımız çok önemli. Geniş bir yelpazeye yayılan seçenekleri ile farklı alanlara hitap eden güzel bir portföy oluşturduk. Ayrıca, yeni geliştirdiğimiz kalıptan şekilli 20 santimetreye 120 santimetre ebatlı ürünler de ilk defa müşterilerimizle buluşuyor. Bu ebatta, gerçek ahşap görüntüsüne son derece yakın, ahşabın sıcaklığını yansıtacak kadar gerçek yüzey dokuları Ege Seramik ürünleri ile fuarda yer alacak.

Her zaman olduğu gibi Ege Seramik ürünlerini son kullanıcımıza erişebileceği, makul fiyatlarla ama kaliteden ve estetikten asla ödün vermeyen bir strateji ile ulaştırmaya devam edeceğiz. Bu konuda sektörün en iddialı firması olduğumuzdan eminim.”

 

Ekonomi Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir