Ana Sayfa / Şirketler / CarrefourSA, Kurban Bayramı’nda üç farklı paket seçeneği sunuyor

CarrefourSA, Kurban Bayramı’nda üç farklı paket seçeneği sunuyor

CarrefourSA, Kurban Bayramı dolayısıyla hipermarketlerinde gerçekleştireceği canlı satış ve kesim organizasyonunun yanı sıra tüm marketlerinden de üç farklı kurban paketiyle tüketicilerine ulaşacak.

CarrefourSA’dan yapılan açıklamaya göre, hijyenik ve İslami usullere uygun kurban kesim hizmeti sunan CarrefourSA, 5 Eylül tarihi itibarıyla kurban satış hizmetine başlayacak.

CarrefourSA hipermarketlerinde yapılacak büyük ve küçükbaş canlı satış ve kesim organizasyonunun yanısıra tüm CarrefourSA marketlerindeki paketli satışlarıyla 16-18 kilogramlık “Karaman Koç Kurban Paketi” 769 lira, 16-18 kilogramlık “Kıvırcık Koç Kurban Paketi” 869 lira, 18-20 kilogramlık “1/7 Hisse Büyükbaş Kurbanlık Paketi” 989 lira üzerinden müşterilerin hizmetine sunulacak.

CarrefourSA marketlerinden alınacak kurban kolilerinde, Paraf Kart ile satın alımlarda anında yüzde 10 indirim yapılacak. Aynı zamanda yine kurban kolilerinde vade farksız 9 ay taksit imkanı da bulunacak.

Kurban Bayramı dolayısıyla başlayan Kurbanlık kampanyası, mayıs ayı itibarıyla CarrefourSA bünyesine geçen Kiler Merketleri’nin Ankara, Adana, Sakarya, İstanbul, Kırklareli, Tekirdağ, Kocaeli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Isparta, Karabük ve Kütahya olmak üzere 13 ildeki toplam 143 mağazasında tüketicilere sunulacak.

– İnternet üzerinden sipariş, randevulu kesim 

Her bütçeye uygun kurban satışı gerçekleştiren CarrefourSA’da kurbanlıklar, İslami koşullara uygun olarak CarrefourSA bünyesindeki uzman veteriner hekimlerin bilgisi ve gözetimi altında Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı yönetmeliklerine uygun olarak sağlıklı ve hijyenik şekilde kesilecek. Parçalanan kurbanlıklar hijyen ve gıda güvenliği standartlarına uygun şekilde ambalajlanarak, özel kolilerinde müşterilere sevkiyatı yapılacak.

5 Eylül’den itibaren başlayacak olan kurban satışları için marketlerde alınabilecek siparişlere ek olarak “www.carrefoursa.com” adresinden de sipariş verilebilecek. CarrefourSA’larda satın alınan kurbanlıklar için randevu usulü uygulamasıyla müşteriler vakit kaybı yaşamayacak. Ayrıca 444 10 00 numaralı hattan da bilgi alınabilecek.

CarrefourSA, Kurban Bayramı kapsamında müşterilerine “carrefoursa.com” ve CarrefourSA marketleri üzerinden Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ve Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme Vakfı’na bağış olanağı da sunuyor.

Ekonomi Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir