Ana Sayfa / Sivil Toplum / ATSO’dan başsağlığı mesajı
Mustafa-Koc

ATSO’dan başsağlığı mesajı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, iş adamı Mustafa Koç’un vefatından büyük üzüntü duyduklarını bildirdi.

Çetin, yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye’nin en değerli kurumlarından biri olan Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un genç yaşta vefatından büyük üzüntü duyduklarını belirterek, Koç ailesine, Koç Holding camiasına ve tüm sevenlerine başsağlığı diledi.

Birçok şirketin sanayi sektöründen çıktığı bir ortamda Koç Holding’in büyük sanayi yatırımları yapmaya ve küresel ekonomide Türk sanayisinin bayrağını dalgalandırmaya ve istihdam yaratmaya devam ettiğini ifade eden Çetin, açıklamasında, “Finanstan hizmet sektörüne kadar pek çok alanda da kaliteli çizgisiyle fark yaratmıştır. Sayın Mustafa Koç, sanayi yatırımları dışında sosyal sorumluluk projeleriyle de öne çıkan, eğiteme ve Ar-Ge yatırımlarına önem veren bir iş adamıydı. Kendisi 56 yıla sığdırdığı başarıları ile Türk iş dünyasında değerli bir yer edinmiş, vizyoner bir şahsiyet olarak hatıralarımızda yaşayacaktır” ifadesini kullandı.

 

Ekonomi Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir