Ana Sayfa / Şirketler / Arçelik yöneticileri, bayilerle bir araya geldi
Arcelik

Arçelik yöneticileri, bayilerle bir araya geldi

Arçelik AŞ yöneticileri, çalışanların da katıldığı bir organizasyon kapsamında bayilerle buluştu.

Arçelik AŞ açıklamasına göre şirket, 2015 yılının değerlendirmesini bayileriyle yaptı. Arçelik AŞ Ticari Türkiye’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Can Dinçer, Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tülin Karabük, Türkiye Pazarlama Direktörü Mehmet Tüfekçi ve Arçelik Satış Direktörü Barış Orbay’ın katıldığı etkinlikte yaklaşık 500 kişi yer aldı.

Toplantıda, şirket yöneticileri ve katılımcılarla 60. yıl pastası kesildi. Koç Holding Üst Yöneticisi (CEO) Levent Çakıroğlu, video mesajıyla katılımcıların yeni yılını kutladı. Koç Holding’in desteğiyle uygulanan HeForShe Projesi için kadın bayi çalışanlarıyla yapılan röportajların paylaşılmasının ardından 60. yıl konsepti altında hediye çekilişi yapılarak 60 kişiye hediye verildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Arçelik AŞ Ticari Türkiye’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Can Dinçer, bayilerin 2015 yılında zorlu koşullara rağmen başarılı bir performans sergilediğini dile getirdi.

Dinçer, “Koşullar ne olursa olsun, hep birlikte azimle çalıştık. Ulaştığımız başarıda bayilerimizin emeği, çalışmaları yadsınamaz öneme sahip. Başarımızda büyük pay sahibi olan bayilerimize katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. 2016 yılında da bu başarıyı sürdürmek ve zirvedeki yerimizi korumak için çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini de kullandı.

 

Ekonomi Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir