Ana Sayfa / Finans / Albaraka, konut finasmanında faizleri düşürdü

Albaraka, konut finasmanında faizleri düşürdü

Türkiye’nin ilk katılım bankası Albaraka, konut finansman kar oranlarını yüzde 0,88’den başlayan oranlara düşürdü. 

Türkiye’de 30 yılı geride bırakan Albaraka, yeni bir kampanyayla konut finansman kar oranlarını düşürdü. 0-24 ay vadelerde yüzde 0,88; 24-60 ay arasındaki vadelerde yüzde 0,97; 60-120 ay vadelerdeyse yüzde 0,99 kar oran seviyesine düşüren Albaraka, konut sahibi olmak isteyenler için büyük bir yatırım avantajı sunacak.

Konut sahibi olmak isteyen ya da yatırımlarını bu alanda değerlendirmeyi hedefleyenler için kampanyanın büyük avantaj sunduğuna değinen Albaraka Türk Genel Müdürü Dr. Fahrettin Yahşi, “Ülkemizin içinde bulunduğu süreçte bankacılık sektörü olarak biz de üzerimize düşeni yapmaya gayret gösteriyoruz. Albaraka olarak yeni kampanyamızla kar oranlarını düşürerek müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre bir ev sahibi olmalarına destek vermeyi amaçlıyoruz” yorumunu yaptı.

Albaraka’nın konut finansmanında kar oranlarını düşürdüğü yeni kampanya 31 Ağustos tarihine kadar devam edecek ve söz konusu oranlar 500 bin TL’ye kadar kullanılabilecek. 500 bin TL üzeri kullanımlar içinse ayrı bir değerlendirme söz konusu olacak.

 

Ekonomi Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir