Ana Sayfa / Şirketler / Adam Kule satışa çıktı
Ziya-Yilmaz-Dap-Yapi

Adam Kule satışa çıktı

İstanbul’a sembol eserler kazandıran, farklı mimari tasarımlara imza atarak özgün projeler geliştiren DAP Yapı, İstanbul Dragos’ta mimari formunu ve konseptini “insan”dan alan “Adam Kule” projesini hayata geçiriyor.

Rezidans, home-ofis ve sosyal yaşam alanlarından oluşacak ve fonksiyonel bir yaşam alanı sunacak olan Adam Kule, metrekaresi 5.500 TL’den başlayan avantajlı lansman fiyatlarıyla görücüye çıkıyor.

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Anadolu Yakası’nın en özel yerleşim bölgelerinden olan Dragos’ta hayata geçireceğimiz Adam Kule, inşaatı tamamlanmak üzere olan İstinaf Mahkemesi ve sahildeki 1 milyon 200 bin m2’lik dolgu alanının aktif şekilde hayata geçmesi ile sahiplerine sağladığı yüksek prestijin yanı sıra yüksek kazançla da ilk tercih olarak öne çıkıyor. Yeni projemizle yorulan piyasalara moral vermek için Türkiye’nin geleceğine yatırım yapıyoruz” dedi.

DAP Yapı’nın Kartal Dragos’ta geliştirdiği yeni projesi Adam Kule’nin tanıtımı, DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz’ın katılımıyla 3 Kasım 2015 Salı günü, DAP Holding’te yapıldı.

Rezidans, home-ofis ve sosyal yaşam alanlarından oluşacak ve bölgenin çehresini değiştirecek Adam Kule, ayrıcalıklı yaşamın tüm ihtiyaçlarını karşılayan ferah ortamı ve fonksiyonel yerleşim planıyla alışkanlıkların ötesinde ayrıcalıklı bir hayat vadediyor. DAP Yapı’nın özgün forma sahip konsept projeler zincirinin son halkası olan Adam Kule’nin benzersiz mimarisiyle uyumlu iç tasarımı, farklıyı değil, eşsiz olanı arayanlar için kusursuzu sunuyor. 342 üniteden oluşan Adam Kule’de, 254 rezidans daire ve 88 adet home-ofis, metrekaresi 5.500 TL’den başlayan avantajlı lansman fiyatlarıyla görücüye çıkıyor.

Yüzde 1 KDV avantajının sunulduğu Adam Kule’de büyüklükleri 46 m² – 144 m² aralığında olan home-ofisler, istenildiğinde birleştirilerek daha büyük metrekarelerde ofislere dönüşebiliyor. 239 bin TL’den başlayan lansman fiyatlarıyla satışa çıkan Adam Kule’nin 36 aylık teslim süresinden önce, 2017 yılının sonunda teslim edilmesi öngörülüyor.

Bölgenin ihtiyacına yönelik araştırmaların ardından tasarlanan Adam Kule, yerli ve yabancı yatırımcılar tarafından tercih ediliyor. Alman, Danimarkalı, İngiliz, Azeri, Kuveytli ve Dubaili hukuk, bilişim, reklam ve danışmanlık firmalarının ilgi gösterdiği Adam Kule’de satışların yüzde 30’u yabancı yatırımcılar tarafından gerçekleşti.

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz yeni projeye ilişkin yaptığı açıklamada, “Adam Kule uzun zamandır çalıştığımız bir projeydi. Bugüne kadar yaptığımız en orijinal tasarımlı bina olacak. Henüz tanıtımı yapılmadan ön talep döneminde yoğun bir ilgi ile karşılaştık ve projenin yüzde 47’sini sattık. Adam Kule, giriş katı ile beraber 8 katı home office, diğer 19 katı residence dairelerden oluşacak ve bölgenin en güzel yerleşim yerlerinden Dragos’ta inşa edilecek. Tüketiciye gösterdiğimiz özenin bir simgesi olarak geliştirdiğimiz son projemizi ‘insan’a ithaf ediyoruz” dedi.

DAP Yapı’dan Yatırımcılara Yüksek Prim Sağlayacak Bir Proje Daha

Adam Kule’nin, DAP Yapı’nın zirve projelerinden biri olacağını belirten Ziya Yılmaz, şöyle devam etti:

“Ön talep döneminde yaklaşık 5.000 kişiden olumlu geri dönüşler almıştık. Adam Kule ile daha önce geliştirdiğimiz projelerde olduğu gibi yatırımcılara yüksek prim sağlayacağız. Adam Kule, Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren özgün mimari formundan A Plus niteliklerine, malzeme ve işçilik kalitesine kadar üstün özellikleriyle yatırım değeri çok yüksek bir proje. Konumu itibariyle lokasyon avantajını sonuna kadar kullanma imkanı veren Adam Kule, bölgenin çehresini değiştirecek ve Maltepe Rekreasyon Projesine olan yakınlığıyla yatırımcısı için çok cazip olacak. İnşaatı tamamlanmak üzere olan İstinaf Mahkemesi ve sahildeki 1 milyon 200 bin m2’lik dolgu alanının aktif şekilde hayata geçmesi ile sahiplerine sağladığı yüksek prestijin yanı sıra yüksek kazançla da ilk tercih olarak öne çıkıyor. Lokasyonu ve özellikleri ile yeni bir yaşamın kapılarını aralayacak Adam Kule’de lansman avantajlarından yararlanmak isteyenleri bu özel projeye davet ediyoruz.”

Anadolu Yakası’nda Projeler Geliştirmeye Devam Ediyoruz

Kartal-Maltepe-Pendik hattında geliştirdiği projeler ile bölgenin önemine vurgu yapan Ziya Yılmaz, “Adam şeklinde bir bina hayal ediyordum. Hızla gelişen Anadolu Yakası’nın en özel yerleşim bölgelerinden olan Dragos’ta hayata geçireceğimiz Adam Kule için daha önce geliştirdiğimiz projelerde olduğu gibi çok titiz davrandık. İstanbul’a ve ülkemize anıt binalar, sembol eserler kazandırma vizyonunun son halkası olarak Adam Kule’yi insana ithaf ediyoruz. “

Bedava Ofis Sistemi

DAP Yapı hizmeti ve ayrıcalığı olan Bedava Ofis Sistemi, Adam Kule projesinde de uygulanıyor. İşletme sahiplerine lobi, asistan odası, toplantı odası gibi alanlar ile bu alanları daha işlevsel hale getirecek asistan, sekreter, temizlik, servis elemanı gibi her türlü personel hizmeti sunuluyor.

İhtiyaç duyulabilecek her türlü hizmetin, VIP kalitesinde sunulduğu Adam Kule’deki home ofis’lerin seçkin sakinleri için A Plus asistan hizmetleri de yer alıyor. DAP Yapı, asistan hizmetleriyle; sekreter ve yardımcı personel ihtiyaçlarını tamamen ortadan kaldırarak 7/24 özel asistan, back office ve concierge hizmetlerini tam anlamıyla A Plus kalitesinde tek bir alanda karşılıyor. DAP Yapı, ‘Bedava Ofis Sistemi’ ile binlerce metrekarelik alanı maliyetli bir yatırımla satın almak yerine katkı payı ödenerek ihtiyaç duyulduğu zaman kullanılmasını sağlıyor.

İnsan’dan İlham Alındı, İnsan Gibi Yaşam Sunuyor

Sadece benzersiz mimarisiyle değil, üstün özellikleri ve sunduğu ayrıcalıklarla da ses getirecek Adam Kule, 5 yıldızlı konforu, açık yüzme havuzu, SPA ve fitness merkezi de yer alıyor. Kafe, yürüyüş parkuru ve özgün peyzaj alanı ile ayrıcalıklı bir yaşam vadeden Adam Kule, restoran, resepsiyon hizmetleri, asistan hizmetleri, limuzin ve araç kiralama servisi, özel organizasyon ve randevu sistemi, çok amaçlı kullanıma uygun toplantı salonları, açık ve kapalı otoparklar, fiber optik kablolu iletişim ağı, consierge hizmeti, teknik servis, merkezi pay ölçer, ısıtma-soğutma sistemi, elektronik kontrol sistemi ve 7/24 güvenlik ile farklı bir dünyanın kapılarını aralıyor. DAP Yapı kalitesiyle hayata geçirilen Adam Kule, opsiyonel mimari ayrıcalığıyla kullanıcıların kendi zevkine ve stiline göre de tasarlanabiliyor.

Şehrin kalbinde benzersiz bir rezidans yaşamı

Adam Kule’de ayrıcalıklı bir yaşama sahip olacaklar, alışverişten eğlenceye, sağlıktan spora İstanbul’un en seçkin merkezlerinden Kadıköy ve Bağdat Caddesi’ne çok yakın bir konumda bulunuyor. Anadolu Yakası’nın en gözde yerlerinden olan Dragos’ta konumlanan Adam Kule, yaşamın tüm alanlarına temas edebilen bir noktada yer alıyor.

Dragos’ta projelendirilen Adam Kule, iş ve özel yaşamda mega kentin her türlü imkanından fazlasıyla yararlanılmasını sağlıyor. Marina, metro, hızlı tren, kara, hava, deniz ve raylı ulaşım hatlarına yakınlığıyla ulaşım kolaylığı sunuyor.

Maltepe, Kadıköy ve Bağdat Caddesi’nin hemen yanında bulunan Adam Kule’den, TEM Bağlantı Yolu, Sahil Yolu, E-5 Karayolu, Yüksek İstinaf Mahkemesi, Kartal Adliyesi, Maltepe Sahil Dolgu Alanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı gibi merkezi alanlara kolayca ulaşılıyor.

 

Ekonomi Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir