Ana Sayfa / Şirketler / Vodafone, FreeZone’luları Star Wars Kutlama Günü’ne götürüyor

Vodafone, FreeZone’luları Star Wars Kutlama Günü’ne götürüyor

Vodafone FreeZone’lu aboneler, çekilişle Londra’da düzenlenecek Star Wars Kutlama Günü etkinliğine katılma şansı yakalayacak.

Şirket açıklamasına göre, Vodafone Türkiye’nin “Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa” sloganıyla hayata geçirdiği gençlik markası Vodafone FreeZone, 25 yaş ve altı gençlerin sesine kulak vermeye ve onlara yeni özgürlük alanları yaratmaya devam ediyor.

Tüm dünyada büyük hayran kitlesine sahip “Star Wars” serisinin yeni filmi “Star Wars: Güç Uyanıyor”, Vodafone FreeZone sponsorluğunda 17 Aralık’ta Türkiye’de vizyona girecek. Disney Türkiye iş birliğinde gerçekleştirilen çekiliş kampanyasıyla Vodafone FreeZone abonelerine çeşitli hediyeler ve ayrıcalıklar sunulacak.

İş birliği kapsamında, Vodafone FreeZone’lu aboneler, “Star Wars” serisine özel olarak düzenlenen ve 14 Aralık 2015-29 Şubat 2016 tarihlerinde geçerli olacak çekiliş kampanyası ile 2016’da Londra’da düzenlenecek Star Wars Kutlama Günü etkinliğine katılma şansı bulacak.

Vodafone FreeZone aboneleri, yapılacak çekilişte Sphero BB8 robot, Darth Vader tasarımlı PS4 ve ışın kılıcı gibi hediyeler kazanacak. Vodafone FreeZone’a geçmek isteyenler ise bu dönemde 3 GB mobil İnternet içeriğiyle sınırlı sayıda sunulacak Faturalı Esnek Süper tarifesine 29 liradan sahip olabilecek. Aboneler, Star Wars aksesuarlarına Vodafone Cep Merkezleri’nden ulaşabilecek.

 

Ekonomi Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir