Ana Sayfa / Gündem / Atatürk Havalimanı’nda finansal bilgilendirme hizmeti
Ataturk-havalimani

Atatürk Havalimanı’nda finansal bilgilendirme hizmeti

İntegral Menkul Değerler ile TAV Havalimanları Holding iş birliğiyle Atatürk Havalimanı iç ve dış hatlardaki TAV Primeclass Lounge’larında kurulan özel alanlarda yolculara finansal araçlar konusunda bilgilendirme yapılacak.

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalindeki TAV Primeclass Lounge’da düzenlenen basın toplantısına TAV İşletme Hizmetleri Genel Müdürü Bora İşbulan, İntegral Menkul Değerler Genel Müdürü Kıvanç Memişoğlu ve Ulukartal Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Cenk Ulukartal ile bazı davetliler katıldı.

TAV İşletme Hizmetleri Genel Müdürü İşbulan, yolculara ayrıcalıklı bir seyahat deneyimi sunan TAV Primeclass Lounge’larda İntegral Menkul Değerler şirketini ağırlamaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

Bu projenin dünyada bir ilk olduğunu vurgulayan İşbulan, “Yolcularımız, uçağa binmeden önce finansal işlemler konusunda daha rahat ve çok bilgi sahibi olabilecek. Bunun yanında işlem yapıp hesap açabilecekleri bir üniteyi de onların hayatına kazandırdık” diye konuştu.

İntegral Menkul Değerler Genel Müdürü Memişoğlu da “İstanbul Finans Merkezi” vizyonu çerçevesinde yararlı bir iş birliğine imza attıklarını kaydetti.

Memişoğlu, uçuşlarını bekleyen yolcuların keyifli ve verimli vakit geçirmeleri için çeşitli bilgilendirmeler yapacaklarını anlatarak, “Burada birçok piyasanın şu an hangi seviyede olduğunu aktaran ledler de bulunuyor. Biz, TAV ve yolcular da memnun kalırsa bunların sayısını artırmayı planlıyoruz” dedi.

Konuşmaların ardından açılış için kurdele kesim töreni yapıldı.

 

Ekonomi Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir