Ana Sayfa / Şirketler / Star Wars ürünleri Hepsiburada.com’da

Star Wars ürünleri Hepsiburada.com’da

E-ticaret platformu Hepsiburada.com, Star Wars hayranları için özel ürünler hazırladı.

Hepsiburada.com’dan yapılan açıklamaya göre, 17 Aralık’ta vizyona girecek serinin son filmi “Star Wars: Güç Uyanıyor” için geri sayım devam ederken, Star Wars konseptli ürünler Hepsiburada.com’da bir araya geldi.

Hepsiburada.com’un Star Wars konseptli özel koleksiyonunda, filmin efsanevi karakterlerinin ilham verdiği ürünler yer alıyor. Filmin en önemli sembollerinden oyuncak ışın kılıçlarının ve “Darth Vader” maskelerinin yanı sıra günlük hayata renk katacak eğlenceli ürünler Star Wars hayranlarını bekliyor.

– Darth Vader temalı 3 boyutlu lamba

Star Wars temalı nevresim takımlarından tişörtlere, puzzle’lardan legolara, boyama ve faaliyet kitaplarından bilgisayar oyunlarına kadar pek çok ürün hem kişisel alışveriş hem de iyi birer hediye seçeneği olarak dikkati çekiyor.

Darth Vader temalı 3 boyutlu lamba, ayrıca Darth Vader ve R2-D2 temalı USB bellekler en çok ilgi çeken ürünlerin başında geliyor. Serinin diğer filmlerini izlemeyenler veya tekrar izlemek isteyenler, özel DVD setlerini alabiliyor. Star Wars The Complete Saga serisi de 9 Blu-Ray Disk olarak meraklılarıyla buluşuyor.

Hepsiburada.com, Star Wars ürünlerini avantajlı fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Star Wars hayranları bu ürünleri yüzde 40’ı aşan indirimlerle alabilecek.

 

Ekonomi Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir