Ana Sayfa / Şirketler / “10 Numara Fiat Şampiyonlar Ligi” finaline geri sayım
Fiat-1

“10 Numara Fiat Şampiyonlar Ligi” finaline geri sayım

“10 Numara Fiat Şampiyonlar Ligi” turnuvasının büyük finali 9-10 Ocak tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Fiat’tan yapılan açıklamaya göre, şirketin ticari araç sahip ve kullanıcıları için hayata geçirdiği “10 Numara Fiat” programı yeni yıla büyük bir organizasyonla başlayacak.

6 ilden 96 takım ve 768 katılımcı ile geçen aralık ayında ilk adımı atılan “10 Numara Fiat Şampiyonlar Ligi” turnuvasının büyük finali 9-10 Ocak tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek.

İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya ve Adana’daki bölgesel finaller sonucu başarılı olan 8 takımın katılacağı, turnuvanın son ayağı olan İstanbul finalinde şampiyonu belirleyecek maçı FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır yönetecek.

Ataşehir Birol Spor Tesisleri’nde saat 17.00’de gerçekleşecek final maçı öncesinde tüm takımlar ve katılımcılar uluslararası turnuva deneyimi yaşayacak.

Büyük finale katılma hakkı kazanan takımların eşleşmeleri kura çekimiyle belirlenirken, yarı final maçları öncesinde ünlü şovmen Ceyhun Yılmaz tüm takımlarla bir araya gelecek.

Futbolcu Pascal Nouma da takımlarla sahada yarı final günü bir araya gelerek taktik verecek, motivasyon sohbetleri gerçekleştirecek.

Nouma ayrıca 9 Ocak yarı final maçındaki her dört takıma da birer devre teknik direktörlük yapacak. Final maçında ise tüm takımlar tek tek anons edilerek sahaya çıkacak ve Cüneyt Çakır’ın yöneteceği maç sonrasında kazanan takım görkemli bir seremoniyle kupasına kavuşacak.

Final organizasyonunda tüm aşamalarda “drone” ile çekim yapılacak ve turnuvanın her anı sosyal medyadan paylaşılacak.

10 Numara Fiat Şampiyonlar Ligi’nin şampiyonu olacak takım, büyük ödül olarak Euro 2016 Futbol Şampiyonası’nda Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın maçını Fransa’da tribünlerden izleme şansını yakalamış olacak.

 

Ekonomi Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir